Producenci
Rebeltec Mysz dla graczy NEON kabel 1,8m
Opis
Mysz optyczna dla graczy:
- Sensor optyczny
- Rozdzielczość 800/1200/1600 DPI
- 4 przyciski i rolka
- Przycisk zmiany rozdzielczości
- Podświetlana
- Częstotliwość pracy 125 Hz
- Teflonowe ślizgacze
- Bardzo niska masa 82g
- Kabel 1,8m
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 82 g |