Producenci
Rebeltec Mysz dla graczy przewodowa Ghost
Opis
Profesjonalna mysz dla graczy Rebeltec GHOST
- Sensor Sunplus 180
- Specjalna konstrukcja mająca na celu obniżenie masy własnej przy zachowaniu sztywności myszy
- Podświetlenie RGB
- Przycisk DPI do zmiany rozdzielczości myszy
- Rozdzielczość DPI: 800 / 1600 / 2400 / 3200
- 4 przyciski i rolka
- Ultra lekka - tylko 79 g
- Szybkość odświeżania 3200fps
- Siła nacisku na przyciski 70 g
- Maksymalna prędkość 25 Inch / s
- Teflonowe ślizgacze
- Kabel 1,8m
Dane techniczne
| Model | GHOST |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 79 g |