Producenci
Rebeltec Mysz dla graczy przewodowa Predator Sensor SUNPLUS 190, rozdzielczość:800/1600/2400/4800/6400 DPI, 7 przycisków i rolka
Opis
- Złącze USB
- Metalowa obudowa
- Bardzo precyzyjny sensor SUNPLUS 190
- Rozdzielczość DPI : 800/1600/2400/4800/6400
- 7 przycisków i rolka
- Gumowana powierzchnia
- Podświetlenie RGB
- Masa 128g
- Kabel game (oplot tekstylny) o dł 1,8m
- Teflonowe ślizgacze
- Siła nacisku 70g
- Maksymalna prędkość 32 Inch/s
- Częstotliwość odświeżania 4000fps
- Przyśpieszenie 8G
Dane techniczne
| Model | PREDATOR |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 6400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 128 g |