Producenci
Rebeltec Podświetlana klawiatura mechaniczna dla graczy LIBERATOR Outemu ble switch
Opis
- Mechniczna klawiatura dla graczy
- kompaktowy rozmiar: 87 klawiszy
- Wykonana z aluminium
- Outemu blue switch (wszystkie 87 klawisze)
- 12 multimedialnych klawiszy
- Podświetlane klawisze (czcionka oraz spód) każda linia inny kolor 6 kolorów
- Regulacja jasności oraz szybkości "oddychania" podświetlenia
- Możliwość zmian ustawień podświetlenia LED : 10 efektów + 10 trybów dopasowanych do poszczególnych gier
- Klawisze wykonane w technologii double injection - brak mozliwości wytarcia się czcionki
- Windowls lock
- Antighost N-key
- Możliwość przypisania strzałek do przycisków WSAD (WASD/arrows SWAP)
Dane techniczne
| Model | LIBERATOR |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 820 g |
| Unboxing |