Producenci
Rebeltec Powerbank P10 (10 000 mAh 10W)
Opis
Powerbank Rebeltec P10
- Moc wyjściowa 10W zapewnia szybkie i stabilne ładowanie kompatybilnych urządzeń
- Jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń
- Wysoka pojemność 10000mAh i uniwersalna kompatybilność
- Przenośny, kompaktowy i wygodny
- Dioduy LED informują o poziomie naładowania Power Banka
- Inteligentny układ sterowania dostosowuje napięcie do określonego urządzenia
- Mocna i trwała obudowa
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Biały |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 142,3 x 67,6 x 15,5 mm |
| Waga | 221 g |
| Pozostałe parametry |
|