Producenci
Rebeltec Powerbank P20 LCDPD 20 000mAh PD 22,5W
Opis
Powerbank Rebeltec P 20 LCDPD Wysoka pojemność 20000mAh i uniwersalna kompatybilność
- Moc wyjściowa 22,5W zapewnia bardzo szybkie i stabilne ładowanie kompatybilnych urządzeń.
- Jednoczesne ładowanie 3 urządzeń.
- Przenośny, kompaktowy i wygodny.
- Wyświetlacz LCD precyzyjnie informuje o poziomie naładowania Power Banka.
- Inteligentny układ sterowania dostosowuje napięcie do określonego urządzenia.
- Mocna i trwała obudowa.
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 4.5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 micro-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 142 x 68,2 x 28 mm |
| Waga | 401 g |
| Pozostałe parametry |
|