Producenci
Rebeltec Powerbank P30 30 000mAh
Opis
Powerbank Rebeltec P30 wysoka pojemność 30000mAh i uniwersalna kompatybilność
- Moc wyjściowa 10W zapewnia szybkie i stabilne ładowanie kompatybilnych urządzeń
- Jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń
- Przenośny, kompaktowy i wygodny
- Dioduy LED informują o poziomie naładowania Power Banka
- Inteligentny układ sterowania dostosowuje napięcie do określonego urządzenia
- Mocna i trwała obudowa
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 micro-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 145,6 x 68,6 x 41 mm |
| Waga | 595 g |
| Pozostałe parametry |
|