Producenci
Rebeltec Przenośny głośnik Bluetooth STAGE 180
Opis
Przenośny głośnik Bluetooth:
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 18W RMS
- Czas pracy: 5 - 7 h
- Rozmiar głośnika : 75mm (3")
- Tryby: bluetooth, radio FM, USB pen drive, karta microSD, AUX, KARAOKE
- Wielokolorowe podświetlenie RGB w kilku trybach (można też je wyłączyć)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 1500mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- TWS - możliwość połączenia dwóch takich samych głośników bezprzewodowo w tryb stereo
- Bass reflex
- 6 przycisków multimedialnych
- Posiada wyłącznik
- Wygodny uchwyt , który jest jednocześnie uchwytem na smarphona
- Podbicie basów
- Radio FM
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Tak |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Wymiary | 180 x 135 x 125 mm |
| Waga | 595 g |