Producenci
Rebeltec RED DRAGON zestaw gamingowy mysz + podkładka
Opis
Rebeltec RED DRAGON zestaw gamingowy mysz + podkładka
- Rozdzielczość 800/1200/1600/2400DPI
- 6 przycisków i rolka
- Podświetlana i gumowana
- Masa 126g
- Kabel game (oplot tekstylny) o dł 1,5m
- Teflonowe ślizgacze
- Podświetlenie LED w kolorze czerwonym
- Podkładka: Rozmiar: 240 x 195 x 2 [mm]
- Najwyższa precyzja i kontrola śledzenia ruchów myszy
- Grubość 2mm zapewnia wysoki komfort pracy
- Do wszytskich rodzajów sensorów i rozdzielczości
- Możliwośc zwinięcia w rulon ułatwia transport
- Spodnia warsta antyposlizgowa (miękka guma)
- Wierzchnia warstwa z bardzo drobnego NANO splotu poliestrowego
Dane techniczne
| Model | RED DRAGON |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie | Podkładka pod mysz |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Wzór |
| Wymiary | 240 x 195 x 2 mm |