Producenci
Rebeltec Słuchawki dla graczy Baldur
Opis
Słuchawki z mikrofonem dla graczy BALDUR:
- Złącze 2x mini jack (wyjście mikrofonu + wyjście mikrofonu)
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Impedacja: 32 (przy 1kHz)
- Czułość: 108 dB/mW
- Moc : 45mW
- Pokrętło głośności
- Średnica głośnika: 40mm
- Mikrofon: pasmo przenoszenia: 100Hz-10kHz
- Rozmiar słuchawek: 22 x 18 x 10 cm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.7 mm |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 267 g |