Producenci
Rebeltec Słuchawki dla graczy USB 7.1 Thor
Opis
Słuchawki THOR 7.1 z dzwiękiem przestrzennym dla graczy:
- Pałąk z stali
- Podświetlenie w kolorze niebieskim
- złącze USB
- Wbudowana wysokiej jakości wewnętrzna karta dźwiekowa
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Impedacja: 32 (przy 1kHz)
- Czułość: 108 dB / mW
- Moc : 45mW
- Pokrętło głośności
- Długość kabla: 2.1m
- Kabel w oplocie premium
- Średnica głośnika: 40mm
- waga : 360g
- Mikrofon: pasmo przenoszenia: 100Hz-10kHz
- Rozmiar słuchawek: 22 x 18 x 10cm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.1 mm |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |