Producenci
Rebeltec Słuchawki stereo z mikrofonem Fide
Opis
Słuchawki dedykowane do smartfonów, tabletów, laptopów
- Wysokiej klasy przetworniki gwarantują krystaliczny dźwięk
- Smart button - służący do odbierania, kończenia połączeń, odtwarzania i pauzowania muzyki
- Regulowany pałąk
- Mikrofon umieszczony na przewodzie
- Złącze mini 4-pin jack 3,5mm (in/out w jednym złączu)
- Średnica głośnika: 40mm
Uwaga: Słuchawki są dedykowane do urządzeń z 4pinowym portem mini jack (3,5mm). Jeśli urządzenie będące źródłem dźwięku posiada 2pinowy port funcja mikrofonu nie będzie dostępna. Należy wtedy użyć specjalnego konwertera (opakowanie nie zawiera conwertera).
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 1053 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 168 g |