Producenci
Rebeltec Słuchawki stereofoniczne PC Rohan, z mikrofonem, 2x mini jack 3,5mm (in/out)
Opis
Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem.
- Składany mikrofon
- Pokrętło głośności
- Regulowany pałąk
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|