Producenci
Rebeltec Słuchawki z mikrofonem REVOL 1x złącze mini jack 3,5mm 4pin
Opis
Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem
- 1x Złącze mini jack 3,5mm 4pin
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Składany mikrofon
- Impedacja: 32 15%
- Czułość: 1153dB
- Pokrętło głośności
- Regulowany pałąk
- Długość kabla: 2.0 0.1m
- Średnica głośnika: 40mm
- Moc 100mW
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 115 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |