Producenci
Rebeltec Stereo słuchawki z mikrofonem 4pin mini jack AUDIOFEEL2 WHITE
Opis
Słuchawki stereo z mikrofonem, 4pin mini jack AUDIOFEEL2 WHITE
- Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem
- Dedykowane do smartfonów, tabletów
- Wysokiej klasy przetworniki gwarantuja krystaliczny dźwięk
- "Smart button" - służący do odbierania, kończenia połączeń, odtwarzania i pauzowania muzyki
- Szybkie składanie słuchawek ułatwia podróżowanie
- Złącze mini 4-pin jack 3,5mm (in/out w jednym złączu)
- Kabel o specjalnym profilu który chroni przez plątaniem
- Średnica głośnika: 40mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Kolor | Biały |