Producenci
Rebeltec Zasilacz komputerowy ATX ver 2.31 TITAN 700W
Opis
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 700 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Tak |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | Brak |
| Akcesoria w zestawie | Kabel 16A/250V 1,5m 3x0,75mm2 |
| Pozostałe parametry | Filtry OVP, SCP, UVP, OPP, PFC, OTP |