Producenci
Rebeltec Zestaw USB klawiatura + mysz Simson 1,8m
Opis
Zestaw z myszką i klawiaturą Rebeltec Simson
Klawiatura:
- Pełnowymiarowa (104 klawisze)
- Duży Enter
- Układ klawiszy QWERTY
- Kanaliki odprowadzajace wylane na klawiaturę ciecze
- Rozkładane nóżki dzięki którym można zmienić pochylenie klawiatury
Mysz:
- Precyzyjny sensor optyczny
- rozdzielczość 800DPI
- 3 przyciski i rolka
- Kabel o długości 1,8m
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | Simson |
| Model | Simson |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 800 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 360 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 73 g |