Producenci
Rebeltec Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz MAXIM 2,4GHz, zasięg 10m nano odbiornik USB 104 klawisze QWERTY
Opis
- Technologia bezprzewodowa 2,4Ghz
- Zasięg 10 m
- Nano odbiornik USB
- Zestaw współpracuje z systemami Android, Windows, iOS, Linux
Klawiatura:
- 104 klawiszy
- Układ klawiszy QWERTY
- Klawisze niskoprofilowe
- Pełnowymiarowa
- Zasilana 1 x AAA
Mysz:
- Optyczny sensor
- Rozdzielczość 800 / 1200 / 1600 DPI
- 4 przyciski i rolka
- Przycisk DPI do zmiany rozdzielczości
- Zasilana 1 x AA
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | MAXIM |
| Model | MAXIM |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |