Producenci
Rebeltec Zestaw dla graczy Sherman. Klawiatura+mysz+podkładka+słuchawki
Opis
Zestaw dla graczy Rebeltec Sherman. Klawiatura+mysz+podkładka+słuchawki
Dane techniczne
| Separator | Mysz przewodowa |
| Separator | Klawiatura przewodowa
|
| Separator | Podkładka pod mysz |
| Separator | Słuchawki z mikrofonem |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | Sherman |
| Model | Sherman |
| Złącza | 1 x USB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Wymiary | 240 x 200 x3 mm |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Sensor | Optyczny |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba przycisków | 4 |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba rolek | 1 |
| Czułość | 110 dB |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Waga | 471 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 125 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 1.75 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 287 g |
| Pozostałe parametry |
|