Producenci
Rebeltec głośnik bluetoooth/radio RODOS
Opis
Przenośne radio bluetooth:
- Sterowanie za pomocą smartphona, pokrętła lub przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- MoC: 10W RMS
- Głośnik 100mm
- Tryby: bluetooth, radio, karta microSD , AUX, USB
- Wbudowany akumulator Li-Ion 1500mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- Złącze micro USB (ładowanie akumulatora)
- Pasmo przenoszenia 60Hz-18kHz
- 4 przyciski multimedialne
- Wygodny uchwyt do przenoszenia
- Teleskopowa wysuwana antena 68cm
- Radio FM / MS / SW
- Gniazdo USB - mozliwość odtwarzania muzyki z pendrive
- Wbudowane gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- AUX (możliwość odsłuchu zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
- Czas grania 8-10h
- Czas ładowania akumulatora 2-4h
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB 1.1 |
| Złącza | microSD |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania USB -> microUSB |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary | 260 x 18 x 98 mm |
| Waga | 950 g |