Producenci
Samsonite Plecak LITEPOINT 14.1 szary KF2-08-003
Opis
Litepoint Plecak na laptopa 14.1"
Postaw na miejski wygląd i czystą formę - dzięki minimalistycznemu wzornictwu tej kolekcji biznesowej. Charakterystyczny kanciasty kszałt, dopracowane detale suwaków i wyrafinowana paleta kolorów sprawiają, że ta kolekcja jest zarówno nowoczesna, jak i klasyczna. Ciesz się Litepoint - Twoim mobilnym i przyjaznym dla środowiska miejscem do pracy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 40.5 x 28.5 x 11 cm |
| Waga | 0.8 kg |
| Kolor | Szary |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1" |
| Pozostałe parametry |
|