Producenci
Samsonite Plecak LITEPOINT 15.6 czarny KF2-09-004
Opis
Litepoint Plecak na laptopa 15.6"
Postaw na miejski wygląd i czystą formę - dzięki minimalistycznemu wzornictwu tej kolekcji biznesowej. Charakterystyczny kanciasty kszałt, dopracowane detale suwaków i wyrafinowana paleta kolorów sprawiają, że ta kolekcja jest zarówno nowoczesna, jak i klasyczna. Ciesz się Litepoint - Twoim mobilnym i przyjaznym dla środowiska miejscem do pracy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 43 x 30 x 13 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6" |
| Pozostałe parametry |
|