Producenci
Samsonite Plecak MYSIGHT 14.1 czarny KF9-09-003
Opis
Mysight Plecak na laptopa 14.1"
Łącząc zaawansowane funkcje i elegancki wygląd, Mysight to idealny wybór dla nowoczesnych biznesmenów. Ciesz się lekką konstrukcją i materiałami przyjaznymi dla środowiska. Małe, kolorowe detale dodają współczesnego charakteru tej niezbędnej kolekcji biznesowej.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 40 x 28 x 13.5 cm |
| Waga | 0.9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1" |
| Pozostałe parametry |
|