Producenci
Samsonite Plecak SECURIPAK 14.1 czarna stal KB3-09-001
Opis
Securipak Plecak na laptopa 14.1"
Securipak to nasza kolekcja antykradzieżowa, która łączy w sobie wygodę miejskich modeli z szeroką gamą zabezpieczeń, takich jak: warstwa materiału zapobiegającego przecięciu, kieszeń RFID (niedostępna w szaszetce), czy charakterystyczna dla plecaków główna komora z dostępem wyłącznie od strony pleców. Odblaskowe detale i ekologiczny materiał - to kolejne, charakterystyczne dla tej kolekcji cechy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Ilość komór | 1 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Wymiary | 38.5 x 29.5 x 12.5 cm |
| Waga | 0.62 kg |
| Kolor | Grafitowy |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1" |
| Pozostałe parametry |
|