Producenci
Samsonite Plecak SECURIPAK 15.6 Sunset żółty KA6-06-001
Opis
Securipak Plecak na laptopa 15.6"
Securipak to nasza kolekcja antykradzieżowa, która łączy w sobie wygodę miejskich modeli z szeroką gamą zabezpieczeń, takich jak: warstwa materiału zapobiegającego przecięciu, kieszeń RFID (niedostępna w szaszetce), czy charakterystyczna dla plecaków główna komora z dostępem wyłącznie od strony pleców. Odblaskowe detale i ekologiczny materiał - to kolejne, charakterystyczne dla tej kolekcji cechy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Ilość komór | 1 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Wymiary | 44 x 30 x 16 cm |
| Waga | 0.7 kg |
| Kolor | Żółty |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6" |
| Pozostałe parametry |
|