Producenci
Samsonite Plecak na laptopa NETWORK 4 14.1 czarny
Opis
NETWORK 4 Plecak na laptopa 14.1"
Nowa wersja Network jest już dostępna i łączy dobre cechy organizacji biznesowej z nowoczesnym designem. Co więcej, ta kolekcja jest teraz wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska, powstałych z recyklingu do 20 butelek (0,5 l) na każdy model.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 40.5 x 28 x 19 cm |
| Waga | 0.7 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 14.1" |
| Pozostałe parametry |
|