Producenci
Samsonite Plecak na laptopa NETWORK 4 15.6 czarny
Opis
NETWORK 4 Plecak na laptopa 15.6"
Nowa wersja Network jest już dostępna i łączy dobre cechy organizacji biznesowej z nowoczesnym designem. Co więcej, ta kolekcja jest teraz wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska, powstałych z recyklingu do 20 butelek (0,5 l) na każdy model.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 43.5 x 31 x 19.5 cm |
| Waga | 0.8 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15.6" |
| Pozostałe parametry |
|