Producenci
Samsonite Plecak z wózkiem MYSIGHT 17.3 czarny KF9-09-006
Opis
Mysight Plecak na laptopa na kółkach 17.3"
Łącząc zaawansowane funkcje i elegancki wygląd, Mysight to idealny wybór dla nowoczesnych biznesmenów. Ciesz się lekką konstrukcją i materiałami przyjaznymi dla środowiska. Małe, kolorowe detale dodają współczesnego charakteru tej niezbędnej kolekcji biznesowej.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 48 x 32.5 x 18.5 cm |
| Waga | 2.4 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 17.3" |
| Pozostałe parametry |
|