Producenci
Samsung Dysk SSD 980PRO Heatsink NVMeMZ-V8P2T0CW
Opis
980PRO
Zwycięska kombinacja
Dysk 980 PRO z radiatorem zapewnia dodatkową warstwę kontroli termicznej, która pozwala na inteligentne zarządzanie ciepłem w celu jego redukcji. Uzyskaj w pełni wciągającą rozgrywkę dzięki utrzymującej się wysokiej przepustowości i wydajności w wymagających grach, grafice, analizie danych i innych. Szybkie ładowanie gier, dzięki czemu możesz grać więcej i mniej czekać.
Dane techniczne
| Model | 980PRO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Prędkość odczytu | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5000 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 8.6 mm |
| Szerokość | 24 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 30.5 g |