Producenci
Samsung Dysk SSD PM893 960GB MZ7L3960HCJR-00W07
Opis
Dane techniczne
| Model | PM893 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 960 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 876 TB |
| Prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | 520 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 98 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 30 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 100.2 mm |
| Głębokość | 69.85 mm |