Producenci
Samsung Dysk SSD PM9A3 U.2 DCT 7680GB MZQL27T6HBLA-00W07
Opis
Dane techniczne
| Model | PM9A3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 7.68 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 14016 TB |
| Prędkość odczytu | 6700 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1100 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 200 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.2 mm |