Producenci
Samsung Dysk serwerowy SSD PM9A3 U.2 DCT 3840 GB MZQL23T8HCLS-00W07 NVMe
Opis
PM9A3
Niesamowita wydajność NVMe idealna na potrzeby firm przetwarzających duże ilości danych. Dysk zapewnia doskonałą przepustowość oraz znakomitą szybkość przez co istotnie zwiększa wydajność systemów i poszczególnych aplikacji.
- Dysk stworzony w oparciu o technologię NVMe PCIe 4.0 U.2
- Format 2.5
- Sekwencyjna prędkość odczytu do 6900 MB/s
- Prędkość zapisu do 4100 MB/s
- Pojemności od 960 GB do 7.68 TB
- 5 lat gwarancji
Dane techniczne
| Model | PM9A3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 3.84 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| TBW | 7008 TB |
| Prędkość odczytu | 6900 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4100 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 180 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 100.2 mm |
| Głębokość | 69.85 mm |