Producenci
Samsung Dysk zewnętrzny SSD Portable SSD T7 Shield USB3.2 czarny
Opis
Dane techniczne
| Model | Portable SSD T7 Shield |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 1050 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 88 mm |
| Szerokość | 59 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Waga | 98 g |
| Pozostałe parametry | Odporność na wodę/kurz: IP 65 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS, RoHS 2 |