Producenci
Samsung Karta pamięci microSD MB-MC256SA EU EVO Plus 256GB + adapter
Opis
EVO Plus
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 256 GB |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Prędkość odczytu | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 120 MB/s |
| Klasa pamięci | U3 |
| Klasa pamięci | A2 |
| Klasa pamięci | Class10 |
| Klasa pamięci | V30 |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Adapter | do SD |
| Czytnik USB | Nie |
| Wymiary | 15 x 11 x 1 mm |
| Waga | 0.25 g |