Producenci
Samsung Ładowarka 15W Power Adapt bez kabla C-C w/o EP-T1510NBEGE
Opis
Ładowarka sieciowa 15W EP-T1510 (bez kabla)
- Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewnia USB Typu-C - Ciesz się wszechstronnością, jaką zapewniają kable zgodne z USB typu C. Możesz stosować różne typy kabli, aby ładować różne urządzenia mobilne, które posiadasz. Wystarczy podłączyć kabel - nie musisz zmieniać ładowarki w gniazdku.
- Szybkie ładowanie 15 W, aby pozostać w gotowości - Ładuj swoje urządzenia tak, jak na to zasługują. Ciesz się szybkim ładowaniem 15 W urządzenień obsługujących USB-C, które działają w różnorodnych technologiach.
- Bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń - Chroń swoje urządzenia przed przeciążeniem, zwarciem i wysoką temperaturą. Ładuj je bezpiecznie nawet w niestabilnych warunkach elektrycznych, nie martwiąc się o zakłócenia i prąd odpływowy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 15 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 37 x 22.5 x 74.1 mm |
| Waga | 38.5 g |