Producenci
Samsung Ładowarka 25W Travel Adap EP-T2510 + kabel C Czarna
Opis
Ładowarka sieciowa 25W EP-T2510 (C-C)
Superszybkie ładowanie, aby nic Cię nie ominęło
Zapewnij swoim urządzeniom mobilnym wydajne i bezpieczne ładowanie, na które zasługują. Ta ładowarka sieciowa zapewnia superszybkie ładowanie z USB-C PD 3.0 PPS z maksymalną mocą 25 W dla zgodnych urządzeń. Jeśli wyładuje Ci się bateria, szybko przywrócisz ją do życia.
Moc ukryta w kompaktowej formie
Ładowarki są dziś coraz mniejsze. Twoja ładowarka, dostępna w kolorze czarnym i białym, jest teraz cieńsza i bardziej poręczna w podróży niż poprzedni model. To dzięki technologii GaN.
Oszczędzaj w trybie stand-by
Nie zawsze musi działać na pełnych obrotach. Ładowarka minimalizuje pobór mocy w trybie stand-by z 20 mW do 5 mW, maksymalizując oszczędność energii do 75%. Jest również wykonana z mieszanki materiałów, które dbają o planetę, co pozwala nam w ten sposób również troszczyć się o środowisko.
Ładowanie równie bezpieczne, co szybkie
Zapewnij swoim urządzeniom Galaxy tak stabilne i bezpieczne źródło zasilania, jakiego potrzebują. W normalnych warunkach użytkowania ta ładowarka zapewnia ochronę przed zagrożeniami, takimi jak przeciążenie, zwarcia, wahania temperatury i wiele innych.
Uniwersalna kompatybilność
Wrzuć ładowarkę do torby razem ze swoimi urządzeniami Galaxy. Ładuj wygodnie smartfon, tablet czy słuchawki douszne korzystając z superszybkiego ładowania nawet do 25 W.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 25 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 38 x 22 x 66.94 mm |
| Waga | 51.6 g |