Producenci
Samsung Ładowarka samochodowa EP-L4020NBEGEU 40W
Opis
Ładowarka samochodowa EP-L4020NBEGEU 40W
Naładuj baterię do 100% zanim dotrzesz do celu
Port USB typu C pozwala wykorzystać moc do 25 W do ładowania urządzenia z niesamowitą szybkością Super Fast Charging. A port USB typu A ma maksymalną moc 15 W, co zapewnia szybkie doładowanie, łącznie do 40W z tej potężnej ładowarki.
Dwie ładowarki w jednej
Ładuj dwa urządzenia jednocześnie dzięki podwójnemu portowi. Zarówno Ty, jak i znajomy możecie cieszyć się szybkim ładowaniem w drodze. Możesz również ładować swoje akcesoria jednocześnie utrzymując baterię telefonu na 100%.
Bezpieczne ładowanie Twoich urządzeń
Chroń swoje urządzenia przed przeciążeniem, zwarciem i wysoką temperaturą. Ładuj je bezpiecznie nawet w niestabilnych warunkach elektrycznych, nie martwiąc się o zakłócenia i prąd odpływowy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 40 W |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 80 x 34 x 26 mm |
| Waga | 36.5 g |