Producenci
Samsung Ładowarka sieciowa EP-T4510 45W czarna EP-T4510XBEGEU
Opis
Ładowarka sieciowa 45W EP-T4510
Szybkie ładowanie szerokiej gamy urządzeń
Dzięki ładowarce sieciowej 45 W możesz superszybko naładować swoje urządzenie Galaxy. W zestawie znajduje się również wygodny, bardzo długi kabel o długości 1,8 m.
Uniwersalna kompatybilność
Ładuj szeroką gamę urządzeń z optymalnymi prędkościami i korzystaj z szybkiego ładowania słuchawek dousznych i tabletów.
Bezpieczny i stabilny może również być szybki i wydajny
Zapewnij swoim urządzeniom Galaxy tak stabilne i bezpieczne źródło zasilania, jakiego potrzebują. W normalnych warunkach użytkowania ta ładowarka zapewnia ochronę przed zagrożeniami, takimi jak przeciążenie, zwarcia, wahania temperatury i wiele innych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 45 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 43.5 x 84.8 x 28 mm |
| Waga | 115.4 g |