Samsung Monitor 24 cale LS24C330GAUXEN IPS 1920x1080 FHD 16:9 1xHDMI 1xDP 4ms(GT) 100Hz płaski 2 lata d2d
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
484.30
Opis
Żywe kolory na całym ekranie
Panel IPS
Optymalna wydajność dla Twoich treści
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Bądź w środku akcji podczas grania, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz żadnego z najbardziej intensywnych momentów.
Pozostań w sercu akcji
AMD FreeSync
Maksymalna moc w grach
Tryb gry
Dla przyjemności oglądania
Ochrona oczu i tryb zapobiegający migotaniu
Pełna łączność zapewniająca wszechstronność na co dzień
HDMI i DisplayPort
Podłącz urządzenia bezpośrednio do ekranu, aby zwiększyć elastyczność i wygodę.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS24C330GAUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 24"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 296.46 mm
Obszar widzialny w poziomie 527.04 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 4 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0 Serwisowe
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 14 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI (1.5 m)
  • Kabel DisplayPort
Kolor Czarny
Wysokość 320.7 mm
Wysokość z podstawą 422.4 mm
Szerokość 539.5 mm
Głębokość 53.8 mm
Głębokość z podstawą 253.5 mm