Samsung Monitor 24 cale S36GD VA 1920x1080 FHD 16:9 1xD-sub 1xHDMI 4 ms 100Hz zakrzywiony 1800R 2Yd2d (LS24D360GAUXEN)
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
480.30
Opis
Zakrzywiony ekran 1800R
Częstotliwość odświeżania 100Hz
Pozostań w centrum akcji podczas grania w gry, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego z rozgrywającej się na ekranie akcji.
Tryb gry
Tryb Eye Saver i Flicker Free
HDMI i D-sub
Model
LS24D360GAUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 24"
Typ matrycy VA
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 293.284 mm
Obszar widzialny w poziomie 521.395 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 1800 R
Czas reakcji 4 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 17 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 325.6 mm
Wysokość z podstawą 416.3 mm
Szerokość 547.8 mm
Głębokość 108.2 mm
Głębokość z podstawą 214 mm