Samsung Monitor 24 cale S40GD IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xDP 2xUSB-A 2.0 1xUSB-B 5ms 100Hz HAS+PIV płaski 3YOn-Site (LS24D400GAUXEN)
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
533.00
Model
LS24D400GAUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 24"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 296.46 mm
Obszar widzialny w poziomie 527.04 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty TCO
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 12 W
Klasa energetyczna C
Kolor Czarny
Wysokość 320.4 mm
Wysokość z podstawą 497.7 mm
Szerokość 540.7 mm
Głębokość 39.8 mm
Głębokość z podstawą 219 mm