Samsung Monitor 27 cali LS27BG400EUXEN IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI/1xDP 1 ms (GTG) płaski HAS+PIVOT 240Hz Gaming 2 lata d2d
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Rozdzielczość FHD i panel IPS
Częstotliwość odświeżania 240 i czas reakcji 1 ms
Szybko przechodź przez sceny. Częstotliwość odświeżania 240 Hz eliminuje opóźnienia, zapewniając ekscytującą rozgrywkę z ultrapłynną akcją.
Ergonomiczna podstawa
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS27BG400EUXEN
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Pobór mocy 48 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 376.6 mm
Wysokość z podstawą 571.1 mm
Szerokość 614.7 mm
Głębokość 85.4 mm
Głębokość z podstawą 244.8 mm