Samsung Monitor 27 cali LS27D300GAUXEN
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
554.00
Opis
Monitor do komputera 27" 100Hz FHD S30GD LS27D300GAUXEN
Żywe kolory na całym ekranie
Matryca IPS
Obraz bez zakłóceń
Częstotliwość odświeżania 100Hz
Pozostań w akcji podczas grania, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego w szybkich scenach.
Więcej mocy dla graczy
Tryb Gry
Technologia chroniąca oczy
Tryb Eye Saver i Less Screen Flickering
Ekran ze stylem
Smukła obudowa
Więcej portów, więcej możliwości
Wszechstronna łączność
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS27D300GAUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 336.312 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.888 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 25 W
Klasa energetyczna D
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilania 1.5 m
  • Kabel HDMI
Kolor Czarny
Wysokość 360.9 mm
Wysokość z podstawą 470 mm
Szerokość 612.7 mm
Głębokość 36.2 mm
Głębokość z podstawą 200.4 mm