Samsung Monitor 27 cali S36GD VA 1920x1080 FHD 16:9 1xD-sub 1xHDMI 4 ms 100Hz zakrzywiony 1800R 2Yd2d (LS27D360GAUXEN)
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
601.40
Opis
Zakrzywiony ekran 1800R
Częstotliwość odświeżania 100Hz
Pozostań w centrum akcji podczas grania w gry, oglądania filmów lub pracy nad kreatywnymi projektami. Częstotliwość odświeżania 100 Hz zmniejsza opóźnienia i rozmycie ruchu, dzięki czemu nie przegapisz niczego z rozgrywającej się na ekranie akcji.
Tryb gry
Tryb Eye Saver i Flicker Free
HDMI i D-sub
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS27D360GAUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 1800 R
Czas reakcji 4 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 21.3 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 367.2 mm
Wysokość z podstawą 458.6 mm
Szerokość 622.6 mm
Głębokość 114.3 mm
Głębokość z podstawą 214 mm