Samsung Monitor 27cali LS27C902PAUXDU IPS 5120x2880 5K/UHD+ 16:9 1xminiDP 1xTB4.0 (90W/15W) 3xUSB3.0 WiFi/BT 5ms HAS+PIVOT głośniki płaski SMART 3lata on-site
Dostępność: brak towaru
Opis
Więcej miejsca dla większej produktywności. Rozdzielczość 5K
Powłoka antyrefleksyjna dla komfortu Twoich oczu. Matowa matryca
Dopasuj kolory do swoich potrzeb. Inteligentna kalibracja
Odwzorowanie barw gwarantowane przez ekspertów. Pantone Validated
Ciesz się 5K w systemach Windows i Mac. Porty Thunderbolt 4 i DP
Nowa jakość rozmów wideo. Kamera SlimFit o rozdzielczości 4K
Ergonomiczny design. Zaprojektowany dla Twojej wygody
Łatwy dostęp do rozrywki po pracy. Aplikacje Smart TV
Graj po swojemu. Game Pass Ultimate
Model
LS27C902PAUXDU
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Rozdzielczość 5120 x 2880
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 5 ms
Jasność 600 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x mini-DisplayPort
Gniazda we/wy 3 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x Thunderbolt 4
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Tak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Pobór mocy 26.1 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilania (1,5m)
  • Kabel Thunderbolt 4
  • Pilot
  • Kamera
  • Pogo Gender
Kolor Srebrny
Wysokość 364.1 mm
Wysokość z podstawą 530.7 mm
Szerokość 611.4 mm
Głębokość 27.1 mm
Głębokość z podstawą 135.3 mm