Samsung Monitor 32 cale LS32B800PXUXEN IPS 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90W) 1xDP 5ms HAS+PIVOT płaski 3Y
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Samsung ViewFinity - nowy standard wysokiej rozdzielczości
Rozdzielczość UHD i matryca IPS
Profesjonalna ekspresja kolorów 98% pokrycia przestrzeni kolorów DCI-P3
Wyświetlacz HDR 400
Wyświetlacz matowy
Porty USB-C i LAN
Pozbądź się niepotrzebnych kabli, bez utraty funkcjonalności. Zasilanie laptopa mocą 90 W i przesyłanie danych przez jeden port USB-C to mniej problemów z połączeniami w miejscu pracy. Dodatkowy port LAN Ethernet pozwala laptopowi bez modułu Wi-Fi na łączenie się z siecią za pośrednictwem monitora.
Ergonomiczna budowa
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS32B800PXUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Typ matrycy TFT IPS
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.2344 mm
Obszar widzialny w poziomie 697.3056 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 5 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 3 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x USB Serwisowe
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty Energy Star
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 33 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 424.7 mm
Wysokość z podstawą 580.4 mm
Szerokość 716.1 mm
Głębokość 41.3 mm
Głębokość z podstawą 211.4 mm