Samsung Monitor 32 cale LS32CG510EUXEN
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Rozdzielczość QHD
Kontrast w HDR10
Odświeżanie 165Hz i czas reakcji 1ms
A co gdy zwycięstwie decydują szybkość, precyzja ruchów? Odświeżanie 165Hz oraz czas reakcji skrócony do 1ms idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i szybkiej akcji.
AMD FreeSync
Black Equalizer
Virtual Aim Point
Ergonomiczne możliwości monitora
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS32CG510EUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.256 mm
Obszar widzialny w poziomie 697.344 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 29.2 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel Displayport
  • Kabel zasilania
Kolor Czarny
Wysokość 434.8 mm
Wysokość z podstawą 597.4 mm
Szerokość 719.2 mm
Głębokość 93.7 mm
Głębokość z podstawą 248.8 mm