Samsung Monitor 32 cale LS32CG552EUXEN
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Rozdzielczość QHD
Zakrzywienie 1000R
Częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1ms (MPRT)
Jesteś gotów na zwycięstwo? Bez zmagania się z zacinającym się i rozmytym obrazem? Ultrawysoka częstotliwość odświeżania 165Hz idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i superszybkiej akcji. Dzięki wynoszącemu 1 ms (MPRT) czasowi reakcji każdy Twój ruch będzie niezwykle precyzyjny.
AMD FreeSync
HDR10
Eye Saver Mode i Flicker Free Mode dla wypoczętych oczu
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS32CG552EUXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 32"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.256 mm
Obszar widzialny w poziomie 697.344 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1000 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 2 500:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 33.2 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kabel zasilania
  • Kabel HDMI
  • Kabel Displayport
Kolor Czarny
Wysokość 439.4 mm
Wysokość z podstawą 533.6 mm
Szerokość 710.1 mm
Głębokość 135.9 mm
Głębokość z podstawą 272.6 mm