Producenci
Samsung Monitor 49 cali ViewFinity S95UC VA 5120x1440 DQHD 32:9 2xHDMI 1xDP 1xUSB-C (90W) 3xUSB 3.0 LAN 5ms PinP/PbyP 120Hz HAS+PIV gł. zakrzyw. 3YOn-Site
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | LS49C950UAUXEN |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.232 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1191.936 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1000 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 523.1 mm |
| Szerokość | 1199.5 mm |
| Głębokość | 193.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 349.7 mm |
| Waga z podstawą | 14.6 kg |