Producenci
Samsung Monitor 50 cali QE50T LH50QETELGCXEN
Opis
Ulepsz swoją firmę dzięki wydajnym wyświetlaczom cyfrowym od Samsung
Seria QET firmy Samsung z inteligentną technologią skalowania, która wyświetla wszystkie treści w imponującej rozdzielczości UHD, ma nieskończoną konstrukcję z funkcjami ułatwiającymi zarządzanie zawartością.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | LH50QETELGCXEN |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.285375 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 95 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 644.2 mm |
| Szerokość | 1116.8 mm |
| Głębokość | 59.9 mm |
| Waga | 11.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Ilość kolorów | 16,7 mln |