Samsung Monitor 50 cali QE50T LH50QETELGCXEN
Dostępność: brak towaru
Opis
Ulepsz swoją firmę dzięki wydajnym wyświetlaczom cyfrowym od Samsung
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LH50QETELGCXEN
Przekątna ekranu 50"
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.285375 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 135 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Certyfikaty VCCI
Certyfikaty PSB
Certyfikaty KCC
Certyfikaty BSMI
Certyfikaty CB
Certyfikaty FCC Class B
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 95 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Skrócona instrukcja instalacji
  • karta gwarancyjna
  • przewód zasilający
  • pilot zdalnego sterowania
  • baterie
Kolor Czarny
Wysokość 644.2 mm
Szerokość 1116.8 mm
Głębokość 59.9 mm
Waga 11.7 kg
Pozostałe parametry
  • Procesor: Cortex A72 1.7GHz Quad-Core CPU
  • Główny interfejs pamięci 2,0 GB LPDDR4 1,5 GHz, 64 bity